Fajka wodna
Blog o fajkach wodnych

Wuwuzela contra dyfuzor

No i mamy mundial ! Wszystko cacy, poza tym że nasi nie wygrzeją się w słońcu RPA niestety. Jak się okazuje piłka nożna może w mgnieniu oka przybliżyć całemu światu lokalne instrumenty muzyczne w sposób tak natrętny i uciążliwy jak tylko można sobie to wyobrazić. Przecież, do cholery, nic prawie nie słychać poza tymi pierdzącymi trąbkami, których pozazdrościłby nie jeden okręt !
Siedząc przed plazmą czy też LCDekiem chcielibyśmy nacieszyć się w pełni mundialowym szaleństwem a tu wciąż coś przeszkadza. Jak nie wuwuzela to bulgotanie shishy. I tutaj przechodzę od razu do sedna. Jak z wuwuzelą niewiele możemy zrobić tak z wyciszeniem fajki wodnej możemy bez problemu. To właśnie najlepsza okazja do zaprezentowania użyteczności dyfuzora. Zakładamy go na rurkę wchodzącą do dzbana w naszej fajeczce i nagle staje się cud. Shisha przestaje bulgotać. Nie przestaje tak naprawdę lecz robi to odtąd dużo ciszej i już nie zagłusza nam telewizora. Naprawdę duża ulga. Dodatkowo zwiększa nam się filtracja dymu gdyż jest  on teraz rozbijany na wiele mniejszych bąbelków powietrza a więc dym ma większy kontakt z wodą przez co staje się czystszy i nieco chłodniejszy. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do efektu będzie to opłacalna mundialowa inwestycja. W zestawie znajdziemy dwa dyfuzory, mniejszy i większy. Można używać jednego lub drugiego a czasem nawet dwóch na raz. Ja używam jednego. Z drugim wciąż kombinuję jak go założyć na wuwuzelę.
Palicie shishę podczas oglądania meczy ? Jakie wrażenia ? Bardziej zwracacie uwagę na mecz czy na dym ?
4 komentarze:

nie mam tv ani nie interesują mnie mecze, ale o dyfuzorze się wypowiedzieć mogę - świetna sprawa :D od pół roku go używam i teraz bez niego to jakoś dziwnie się pali :)


a "mocniej/trudniej" sie ciagnie?


Normalnie się pali. Niektórzy twierdzą że minimalnie ciężej ale to chyba złudzenie bo odnośnikiem jest dla nich jest bulgot wody. Żeby tak samo zabulgotała trzeba mocniej pociągnąć bo dyfuzor ma właśnie wyciszać.


Wuwuzele można zakupić tutaj:
http://bawik.pl/p,pl,2438,wuwuzela+-+ryczacy+i+bardzo+modny+gadzet.html


Prześlij komentarz


Pomagaj i wygrywaj

Obserwatorzy

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

FOTOKOD

FOTOKOD