Fajka wodna
Blog o fajkach wodnych

Likwidacja sklepu na Śniadeckich 22 i wyprzedaż

Etykiety:
Niestety to prawda. Utrzymanie naszego sklepu przy ul. Śniadeckich 22 w Warszawie stało się zbyt drogie. Doszliśmy do wniosku że sklep z fajkami wodnymi nie musi być aż tak duży i nie ma sensu dalej utrzymywać tak drogiego lokalu skoro możemy za te same pieniądze otworzyć kilka mniejszych. Tak właśnie zrobimy teraz.
Zamkniemy ten duży a uruchomimy kilka mniejszych i lepiej zlokalizowanych. Dla nas lepiej a nasi klienci będą mieli więcej dogodnych lokalizacji do wyboru.

Co do tej pory ?
Póki co sklep jest normalnie czynny. Usunęliśmy już część wyposażenia sklepu i mebli. Asortyment będzie malał. Po prostu bardziej nam się opłaca wyprzedać zapasy w tym sklepie niż uzupełniać je a potem przewozić do innego punktu. Jednakże nadal wszystko możecie tam kupić gdyż od jakiegoś czasu funkcjonuje u nas zasada zamów taniej i odbierz, zgodnie z którą można cały asortyment zamawiać w sklepie internetowym wybierając bezpłatny odbiór w dowolnym naszym sklepie. Warto tu podkreślić iż ceny produktów zamawianych przez nasz sklep internetowy są w większości przypadków niższe niż w sklepach stacjonarnych. Tak więc i wygoda i zysk :)
Jeżeli jednak zależy Wam na obejrzeniu na żywo całego asortymentu w centrum Warszawy zapraszam do sklepu przy Al. Jana Pawła II 43A pawilon 37B. To jest w PASAŻU MURANÓW niedaleko kina Femina.
Adresy pozostałych sklepów znajdziecie tutaj.

Kiedy zamykamy ?
Myślę że w połowie czerwca. Będę informował na bieżąco.

Gdzie będą następne nasze sklepy ?
Pewne plany  już są ale tak naprawdę zależy  to od Was. Piszcie do nas. Podpowiedzcie gdzie chcielibyście mieć nasz sklep w swojej okolicy.
3 komentarze:

Otwórzcie coś po drugiej stronie Wisły bo w razie powodzi będę musiał dymać przez Górę Kalwarię :)


Już właśnie coś jest na horyzoncie na Pradze ale na pewno niedługo się każdy o tym dowie :)


OOO na Pradze!!!! YESS :D tylko w którym rejonie Pragi? Grochów-Saska Kępa-Kamionek czy bardzej na północ Targówek i te sprawy? tak czy siak spoko :)


Prześlij komentarz


Pomagaj i wygrywaj

Obserwatorzy

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

FOTOKOD

FOTOKOD