Fajka wodna
Blog o fajkach wodnych

Fajka wodna - nowy ład :)

Fajka wodna - to blog, który postanowiłem poprowadzić zupełnie od początku. Będąc zupełnie szczerym, wiem że sporo sobie i Wam nabałaganiłem w internecie. Różne strony, portale, blogi itp namnożyły się obłędnie jak myszki czy inne króliki. Myślę że czas to jakoś uporządkować i usystematyzować. Dlatego teraz nastąpi znowu zmiana :)
Zacznę od tego że znany Wam dobrze sklep z fajkami wodnymi Aladin.com.pl zmieni wkrótce nazwę na www.fajkawodna.com . Ta nazwa jest prostsza do zapamiętania dla każdego no i bezpośrednio odnosi się do specyfiki sklepu. Najprostsze rozwiązania są chyba najlepsze ale wpadam na nie niestety dość późno. Blog także się zmieni. Zamiast dotychczasowego pihont.blogspot.com będę pisał na www.fajkawodna.blogspot.com . Też proste i logiczne. Przynajmniej mnie takie się to wydaje :)

O czym będzie ten blog ?  

Przede wszystkim o fajkach wodnych ale nie tylko. Będę pisał tu notki typowo shishowe zarówno dla nowicjuszy jak i dla zaawansowanych miłośników fajki wodnej. Jednakże znajdziecie tu także wyniki konkursów organizowanych przez FAJKA WODNA.com , informacje o nowościach rynkowych, recenzje produktów i w pewnym momencie kilka ciekawych innych spraw, które na razie muszą pozostać tajemnicą :)
Nie zabraknie także Waszych ulubionych kodów rabatowych na shishowe zakupy.

Czy będą reklamy Google lub inne ?

Absolutnie nie. Na tym blogu nie będzie żadnego śmietnika ani żadnych bajerów i wodotrysków. Czysty tekst powinien wystarczyć.

Czy wspieram innych blogerów ?

Tak, jak najbardziej ! Jestem typowym miłośnikiem fajek wodnych i fakt że prowadzę biznes, który zrodził się z pasji nie przeszkadza we wspieraniu w internecie innych pasjonatów chcących pisać lub kręcić wideo o fajkach wodnych. Dlatego jeśli robisz coś takiego i chcesz żebym podlinkował Cię na swoim blogu napisz do mnie koniecznie. Trzymajmy się razem !


Czy jestem obiektywny ?

Ocenicie to sami i osądzicie mnie w swoich komentarzach. Moderować będę tylko treści nieprzyzwoite ;)

Kontakt ze mną.

Jeżeli chcecie podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami, uwagami, opiniami lub chcecie żebym o czymś napisał co według Was jest warte publikacji piszcie do mnie na pihont@gmail.com . Chętnie odpowiem na Wasze maile lub opublikuję je na tym blogu jeśli zajdzie taka potrzeba.

To chyba wszystko w tym pierwszym wpisie. Jeśli coś powinienem jeszcze dodać, po prostu piszcie.

Pozdrawiam :)
Pihont.

P.S. Na dobry początek kod rabatowy do fajka wodna.com : Kod daje zniżkę 25 % na tytonie ROMMAN PREMIUM ! Zamawiając w miejscu na kod należy wpisać fajkawodna . Kod działa tylko do najbliższej niedzieli czyli do 6 czerwca 2010r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz


Pomagaj i wygrywaj

Obserwatorzy

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

FOTOKOD

FOTOKOD