Fajka wodna
Blog o fajkach wodnych

tytoń Romman Premium - wanilia, nektarynka, pomarańcza

Wysłałem ostatnio trochę tytoni znanemu Wam zapewne Jarkowi występującemu na You Tube jako TheJShisha, który zajmuje się recenzowaniem różnorakich tytoni do shishy. Właśnie umieścił w sieci 3 kolejne filmiki z recenzjami smaków Romman Tobbaco : Vanilla, Nectarine i Orange. Szczerze mówiąc nie wiem czemu tak nisko ocenił wanilię.
Ja mam nieco odmienne zdanie. Chociaż może dałby kilka punktów więcej gdyby zapalił ten smaczek na mleku zamiast wody bo właśnie w takiej konfiguracji wychodzi on moim zdaniem najpyszniej :) Natomiast zgadzam się w 100% z oceną nektarynki. Jest po prostu boska właśnie z dzbanem ze zmrożoną mocno świeżą wodą. Najlepiej źródlaną :) Ocenę pomarańczy pozostawiam miłośnikom shishowych cytrusów.
Zachęcam do komentowania tego posta :) Jak Wy oceniacie te smaki ?

Dla Wszystkich chcących właśnie teraz spróbować tych smaczków mam kod rabatowy (- 25 %) do sklepu www.fajkawodna.com !
 Kod " fajkawodna" należy wpisać w odpowiednie okienko podczas składania zamówienia.
Cena zostanie obniżona automatycznie aż o 25 % !  
Tylko teraz zapłacicie za nie go zamiast 31 zł, jedynie 23,25 !
Kod aktywny jest tylko do najbliższej niedzieli czyli 20 czerwca 2010.


A teraz oglądajcie:
Vanilla


Nectarine


Orange
3 komentarze:

siema. ogólnie recenzje są spoko, całkiem rzeczowe i pomocne :) dzięki za odwalenie sporego kawałka pracy :). jedyne do czego się przyczepie, to wymowa, kiedy mówisz po angielsku. szczególnie podając skład w jednej z recenzji. honej, orendż itp.

mimo to ogólnie wrażenia bardzo dobre i pozdrawiam, z przysłowiowym wielkim buchem!


Wszystko ładnie, pięknie, ale moglibyście w końcu zacząć odnosić się do pytań i sugestii, które klienci zamieścili w ankiecie, którą prosiliście wypełnić...


Oczywiście. Już jestem w trakcie analizy Waszych pytań. Wkrótce zacznę na nie odpowiadać ale jest ich w sumie kilkaset i potrzebuję więcej czasu. Wiele Waszych sugesti już wziąłem pod uwagę i pewne projekty są w trakcie realizacji ale o tym napiszę dopiero gdy sprawy nabiorą zadowalających kształtów. Póki co proszę o cierpliwość. ;)


Prześlij komentarz


Pomagaj i wygrywaj

Obserwatorzy

Wystąpił błąd w tym gadżecie.

FOTOKOD

FOTOKOD