Fajka wodna
Blog o fajkach wodnych

Ivory coast - Romman Tobacco

Tytoń firmy Romman Tobacco o smaku IVORY COAST jest jedną ze szczególnych propozycji tego amerykańskiego producenta posiadającego de facto fabryki w Jordanii. Na opakowaniu widzimy obrazek bezpośrednio odnoszący się do nazwy tytoniu. Ivory Coast to inaczej Wybrzeże Kości Słoniowej. Bajeczna sceneria a więc i wyjątkowo egzotyczna mieszanka smaków.
Jest to moim zdaniem jeden z tych smaków, który można albo pokochać albo znienawidzić. Nie znając składu ciężko jest wyczuć i celnie określić główne smaki tego miksu. Jest to mieszanka gorzkiego grejpfruta i ...ananasa. Takie właśnie połączenie jest szczególne i zarazem bardzo interesujące. Wśród wielu smaków, które miałem mniejszą lub większą przyjemność puścić z dymem z mojej shishy Ivory Coast zdecydowanie zasługuje na miano niepowtarzalnego. Czy smaczny czy nie, ocenicie sami. Podpowiem tylko jedną ważną rzecz. Ten tytoń należy palić z bardzo czystej shishy nie nasiąkniętej innymi smakami gdyż posiada wiele niuansów smakowych, które tylko tak możecie wyczuć. A warto :) Poniżej możecie zobaczyć filmik z recenzją Ivory Coast,  na którym Jaro nieźle się męczy żeby rozkminić smak tej mieszanki. :)  Jeżeli nie próbowaliście jeszcze tego smaczku macie teraz okazję kupić go w naszym sklepiku 20% taniej. Przez dwa dni czyli dzisiaj i jutro będzie działał kod rabatowy "blogpihonta" na ten własnie produkt.
4 komentarze:

Po pierwszym paleniu Ivora byłam w szoku ! Dziwny smak ale po kilku buchach uległam fascynacji i na pewno bedę jego fanką. Mógłby być tańszy ;)


No tańszy mógłby być... hm . Takie czasy.;/ W tym wypadku jednak kasy nie żal. :)


Generalnie dzięki za kod rabatowy :)


Ivory coast - pamietam te testy...
Smak - nie do zapomnienia - nadal mam do neigo sentyment.


Prześlij komentarz


Pomagaj i wygrywaj

Obserwatorzy

FOTOKOD

FOTOKOD